Historia
Profil działalności
Zespół
Historia

Założyciele i wspólnicy Grupy Projektowej Geoproject.pl Sp. z o.o., będący jednocześnie członkami zarządu, tuż po studiach rozpoczęli swoją karierę zawodową w ówczesnym Stołecznym Zakładzie Energetycznym SA, przemianowanym później na STOEN SA, a dzisiaj będącym własnością RWE. Wspólnicy przez prawie 10 lat pracy w zakładzie nabywali kompetencje w wielu systemach informatycznych obsługujących różne dziedziny energetyki:

  • eksploatacja (ABC Integral)
  • sterowanie ruchem (WindEx)
  • biling (EnergOs, Handel)
  • zarządzanie majątkiem sieciowym (EnerGIS, GE Smallworld)
Począwszy od 2004 r. dzisiejsi członkowie zarządu Geopropject rozpoczęli pracę w ComputerLand SA (obecnie Sygnity SA), w którym wykorzystywali swoją wiedzę na rzecz realizowanych projektów energetycznych, a także pozyskiwali nowe kompetencje, w szczególności w zakresie projektów katastralnych. 

Mając tak bogate doświadczenie i wiedzę, dodatkowo wzbogacone certyfikatami w metodyce zarządzania PRINCE2, wspólnicy w listopadzie 2008 r. założyli spółkę Grupa Projektowa Geoproject.pl Sp. z o. o.

Zdobyte kompetencje pozwoliły stworzyć nowoczesną firmę specjalizującą się w pracach wykonywanych na rzecz przedsiębiorstw posiadających sieciową strukturę majątku, w szczególności energetycznych.

Pierwsze projekty Grupy zostały zainicjowane zaraz po założeniu i od tej pory sukcesywnie i z powodzeniem działamy na rynku polskim. Wyróżniamy się innowacyjnością i odwagą w podejmowaniu nowych wyzwań.

Kim jesteśmyDoświadczenieProjektyOfertaWspółpracaKontakt