Historia
Profil działalności
Zespół
Kim jesteśmy

Kreatywność polega na wykraczaniu poza to, co wiemy.

Pablo Picasso

 


Marzenia są siłą napędową naszej kreatywności.

Każdy z Nas był kiedyś dzieckiem, a dzieci jak wiadomo mają mnóstwo marzeń, mnóstwo pomysłów, które czasami przeradzają się w fajne zajęcia, w fajną pracę.

Niektórzy z nas będąc dzieckiem jeździli rowerem po swoich miejscowościach, trzymali kartkę w ręku i rysowali - rysowali pierwsze plany swoich miast. Wtedy jeszcze nie wiedząc co tak naprawdę tworzą. Dopiero potem, w wieku dorosłym nagle okazało się, że Ci mali "rysownicy" zostali Geodetami, Kartografami, GIS-owcami

Niektórzy z nas jako dzieci bawili się bateryjkami, zwierając ich bieguny i obserwując iskrzenie. Jeszcze wtedy nie wiedzieli co powoduje ten proces, ale potem gdy zostali Energetykami wszystko stało się jasne.

Niektórzy z nas budowali zamki na piasku, budowali fortece z klocków, sklejali samoloty i statki z "Małego Modelarza". Czynności te wymagały planów, harmonogramów, logistyki. Dopiero w wieku dorosłym dowiedzieli się, że zarządzali tworzeniem nowych produktów, nowych projektów, że Zarządzali Projektem.

Niektórzy z nas patrzyli na tony śmieci jakie produkują ludzie, na ilości drzew zamienianych na papier, a następnie lądujących na wysypiskach. Postanowili coś zrobić dla naszego wspólnego dobra, tak aby czystej przestrzeni nie zabrakło nikomu. Zostali więc Ekologami.

Niektórzy z nas każdą kartkę w zeszytach starannie zapisywali równym i czytelnym pismem, a potem każdy taki zeszyt zapisany w szkole, każdą notatkę starannie układali na półkach, w plecakach, na biurkach. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że w przyszłości będą Zarządzali Biurami Projektowymi.

Dlatego powstała grupa osób, osób o różnych charakterach, osobowościach i różnych stylach życia, ale stanowiąca

MONOLIT WE WSPÓLNYCH DZIAŁANIACH - GRUPA PROJEKTOWA GEOPROJECT  

Kim jesteśmyDoświadczenieProjektyOfertaWspółpracaKontakt